Hakkımızda


Hakkımızda

Tekcam Alüminyum San ve Tic. Ltd. Şti. Cam ve Alüminyum sektöründe Türkiye’nin konusunda deneyimli öncü kuruluşlarındandır. Ürünlerini Vivasistem markası altında sunan firmamız tüketicinin ihtiyacını karşılamak üzere kaliteli, ihtiyaca yönelik üretim anlayışını etkin zaman yönetimiyle birleştirmekte ve sürdürülebilir bir gelecek için zamanın gerektirdiği yenilikleri takip ederek, buna uygun ürünlerin geliştirilmesi ve pazarlanması konusunda hizmet vermektedir.

Amaç

Hızla gelişen bilim ve teknolojinin gerektirdiği bilgiyi kullanarak, ihtiyaç doğrultusunda gelen talepleri pratiğe dönüştüren akıllı, sürdürülebilir ürünler geliştirmek ve bu ürünlerin dünya pazarlarına girmesini sağlamaktır.

Hedef

Uluslararası kalite standartlarına uygun ürünlerin geliştirilmesine katkıda bulunmak, Çevre dostu ve geri dönüşümü sağlanabilen cam’ın kullanım alanlarını genişletmek, Geri dönüşümden faydalanarak, milli serveti korumak ve çevre bilicine katkıda bulunmak, Firmamıza özgü geliştirdiğimiz ürünlerin montajı ve kullanımı ile ilgili eğitim imkanları sunmaktır.